Działania społeczne

Euro-System Dzieciom

Duża uwagę w Naszej firmie przywiązujemy do dbałości o poziom rozwoju fizycznego, szczególne wśród młodego pokolenia. Zaprocentuje to w przyszłości wysoko wykwalifikowaną kadra w dziedzinie sportu jaką jest piłka nożna.

EURO-SYSTEM CUP 2014 2

W niedzielę 8 – go czerwca 2014 r. o godzinie 9:00 na Miejskim Stadionie FAIR PLAY ARENA w Trzebnicy nastąpiło uroczyste otwarcie Pierwszego Piłkarskiego Turnieju EURO-SYSTEM CUP 2014. Udział w nim wzięło 12 drużyn orlików :

FC Wrocław Academy,
Śląsk Wrocław,
Polonia I Trzebnica,
Polonia II Trzebnica,
Polonia III Trzebnica,
Polonia IV Trzebnica,
Akademia Piłkarska Reissa,
Akademia Sportu Milicz,
Olimpic Wrocław,
Akademia Piłkarska Oleśnica,
Calisia Kalisz,
Ślęża Wrocław.

EURO-SYSTEM CUP 2014 2

Po motywującym młodych piłkarzy przemówieniu, drużyny przystąpiły do rywalizacji, która odbywała się w dwóch grupach. W każdej z grup grało sześć drużyn, systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze ekipy z każdej grup awansowały do drugiej fazy turnieju. Młodym piłkarzom towarzyszyły tropikalne warunki pogodowe co bardzo utrudniało rywalizację, mimo to w godzinach popołudniowych wyłoniono zwycięską drużynę, którą okazała się być : FC Wrocław Academy. Drugie miejsce zajęła Akademia Piłkarska Reissa a trzecie Śląsk Wrocław. Radość zawodników, rodziców oraz kibiców była wielka. Młodzi piłkarze stanęli na wysokości zadania
i zafundowali wielkie widowisko wszystkim przybyłym gościom.

EURO-SYSTEM CUP 2014 3

Po wyczerpującej grze przyszła pora na najmilszą część turnieju – wręczenie nagród. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały dyplomy, a każdy zawodnik pamiątkowy medal, oczywiście nie zabrakło upominków dla trenerów. Dla drużyn, które zajęły pierwsze trzy miejsca dodatkowo ufundowano puchary i nagrody rzeczowe. Po wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy zmęczeni ale z uśmiechem na twarzy opuścili trzebnicki Stadion. Turniej EURO-SYSTEM CUP 2014 uznano za bardzo udany.

EURO-SYSTEM CUP 2014 4

Podczas tych niedzielnych zawodów zaobserwować można było uśmiechnięte twarze dzieci, ich rodziców i świetną atmosferę sportowej rywalizacji.

AGAT – DEWELOPER EURO-SYSTEM CUP 2015

Dnia 2-3 go maja 2015 r. na Stadionie Miejskim FAIR PLAY ARENA w Trzebnicy po raz drugi gościliśmy młodych adeptów futbolu podczas turnieju AGAT – DEWELOPER EURO-SYSTEM CUP 2015. W turnieju wzięły udział drużyny z całej Polski:

Polonia Trzebnica,
Korona Kielce,
Jagielonia Białystok,
WKS Śląsk Wrocław S.A.,
Raków Częstochowa,
Parasol Wrocław,
FC Academy Wrocław.

AGAT – DEWELOPER EURO-SYSTEM CUP 2015

Tegoroczny turniej nastawiony był nie na rywalizację ale dobrą zabawę uczestników. Drużyny nie były klasyfikowane, liczył się udział, gra, zaangażowanie
i zadowolenie uczestników. Grano systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była ogromna, mimo iż wyniki miały znaczenie drugorzędne. W tym roku najważniejsza była dobra zabawa uczestników. Turniej, między innymi dzięki wsparciu Naszej Firmy zorganizowany był na bardzo wysokim poziomie. Do dyspozycji zawodników oddano trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ, na przyjezdnych czekały pokoje w Hotelu Trzebnica a dla wszystkich catering przygotowany przez miejscową restaurację.

Drugiego dnia zawodów, po zaciętej walce na boisku, około godziny 14:00 zawody zakończyły się pełnym sukcesem. Wszyscy zawodnicy, jak i ich trenerzy obdarowani zostali nagrodami i z uśmiechami na twarzy opuścili trzebnicką FAIR PLAY ARENĘ.

Turniej AGAT – DEWELOPER EURO-SYSTEM CUP 2015, podobnie jak przed rokiem EURO-SYSTEM CUP 2014 udał się w pełni. Pogoda dopisała, frekwencja uczestników oraz kibiców była bardzo duża. Wierzymy, iż w przyszłym roku uda nam się zorganizować jeszcze większą imprezę, być może z udziałem drużyn międzynarodowych.

Euro-System Tancerzom

Nasza Firma od kilku lat wiernie wspiera tancerzy szkoły tańca Champion Team, a w szczególności swoją stypendystkę Natalię Karpińską oraz Jej partnera. Natalia jest niesamowicie zdolną, utalentowaną zawsze uśmiechniętą i radosną młoda osoba, która z wielką pasją brnie w świat tańca.

Cały zespół Euro-System mocno trzyma kciuki za kolejne sukcesy tej wspaniałej pary tanecznej. Wierzymy, iż kolejne trofea, medale na wszelkich konkursach zdobywać będą właśnie Oni.

POWODZENIA
Grupa Euro – System